Nanolab Parfém do prania Love 300 ml

Kód: P00844
Novinka Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Nanolab
€18,19 –8 %
287 1 vzorek parfem do prani love 150 ml
€18,19 –8 % €16,70
Ihneď k odoslaniu (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Parfém na pranie Love 300 ml: tajomstvo zmyselného prania

Parfém na pranie Love je jedinečný výrobok, ktorý premení vaše bežné pranie na zážitok plný zmyselných tónov a emócií. Tento parfém na pranie je inšpirovaný príťažlivosťou a vzrušením, ktoré spôsobujú afrodiziaká - látky zvyšujúce sexuálnu túžbu a príťažlivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parfém na pranie Love 300 ml: tajomstvo zmyselného prania | 60 dávok

Parfém na pranie Love je jedinečný výrobok, ktorý premení vaše bežné pranie na zážitok plný zmyselných tónov a emócií. Tento parfém na pranie je inšpirovaný príťažlivosťou a vzrušením, ktoré spôsobujú afrodiziaká - látky zvyšujúce sexuálnu túžbu a príťažlivosť.

Hlavnými zložkami tejto zmyselnej vône sú čerešňa a vanilka. Čerešňa je známa svojou sladkosťou a sviežosťou, pripomína jarné kvety a zároveň vyvoláva spomienky na romantické pikniky pod čerešňami. Vanilka je symbolom tepla, pohodlia a nehy, čím vytvára dokonalú atmosféru pre intímne chvíle.

Parfém na pranie sa ľahko používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto aviváže a nechať ho čarovať. Nízke dávkovanie znamená, že jedno balenie vystačí na naozaj veľké množstvo prania, čo z neho robí ekonomickú voľbu pre vašu domácnosť.

 

Parfum na pranie sa ľahko používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto zmäkčovadla a nechať ho pôsobiť. Nízke dávkovanie znamená, že jedno balenie stačí na veľké množstvo bielizne, takže je to ekonomická voľba pre vašu domácnosť.

Odporúčané dávkovanie: použite 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne v nádobe na zmäkčovač. Pre lepšiu predstavu, 5 ml je množstvo plného uzáveru.

Parfum na bielizeň možno použiť aj v sušičke - s ohromujúcim účinkom! Stačí ho naniesť na klbko vlny a vložiť ho do sušičky spolu s bielizňou. Počas sušenia sa potom parfum rovnomerne rozptýli po celej bielizni a vy tak získate dokonale prevoňaný šatník.

Objem: 300 ml
Umývanie: 60 dávok
Dostupné balenia: 10 | 150 ml | 300 ml

 

Naše výrobky sú detailne premyslené. Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Nielen obsah, ale aj obal. Obaly musia byť ekologické, minimalistické a dobre recyklovateľné.


Fľaša je vyrobená z hliníka. Doma môžete zbierať hliník (viečka, plechovky od nápojov...) a raz za čas ho odniesť do zberného dvora alebo do malej nádoby na kovový odpad (sivej farby). 


Právne informácie, ktoré tu musia byť v tomto formulári. V koncentrovanej forme: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah odneste na zberný dvor. Po umytí odovzdajte na recykláciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy na pranie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: