Nanolab Parfém do prania Cool water 300 ml + vlnená guľa

Kód: P00899
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Nanolab
€20
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Parfém na pranie Cool water 300 ml: oživte svoj šatník + vlnená guľa

Parfum na pranie Cool water je najvoňavejšou náhradou zmäkčovača tkanín. Táto inovatívna zmes esencií prináša do vašej bielizne sviežosť a ľahkosť, akú ste ešte nezažili. Či už ide o bavlnené tričko alebo hodvábnu blúzku, parfum na pranie s Cool water dodá vášmu oblečeniu ten správny šmrnc.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parfém na pranie Cool water 300 ml: oživte svoj šatník | 60 dávok + vlnená guľa

Parfum na pranie Cool water je najvoňavejšou náhradou zmäkčovača tkanín. Táto inovatívna zmes esencií prináša do vašej bielizne sviežosť a ľahkosť, akú ste ešte nezažili. Či už ide o bavlnené tričko alebo hodvábnu blúzku, parfum na pranie Cool water dodá vášmu oblečeniu ten správny svieži nádych.

Mnohí ľudia si myslia, že na to, aby ich bielizeň príjemne voňala, stačí len zmäkčovač tkanín. Ale čo keby sme vám povedali, že existuje ešte niečo lepšie? Predstavte si, že vaša bielizeň vonia tak intenzívne a sviežo, že máte pocit, akoby ste práve vyšli z vodopádu v tropickom pralese. Presne to ponúka parfum na pranie Cool water.

Parfum na pranie sa ľahko používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto zmäkčovadla a nechať ho pôsobiť. Nízke dávkovanie znamená, že jedno balenie stačí na veľké množstvo bielizne, takže je to ekonomická voľba pre vašu domácnosť.

Odporúčané dávkovanie: použite 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne v nádobe na zmäkčovač. Pre lepšiu predstavu, 5 ml je množstvo plného uzáveru.

Parfum na bielizeň možno použiť aj v sušičke - s ohromujúcim účinkom! Stačí ho naniesť na klbko vlny a vložiť ho do sušičky spolu s bielizňou. Počas sušenia sa potom parfum rovnomerne rozptýli po celej bielizni a vy tak získate dokonale prevoňaný šatník.

 

Objem: 300 ml
Umývanie: 60 dávok
Dostupné balenia: 10 | 150 ml | 300 ml

 

Naše výrobky sú detailne premyslené. Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Nielen obsah, ale aj obal. Obaly musia byť ekologické, minimalistické a dobre recyklovateľné.


Fľaša je vyrobená z hliníka. Doma môžete zbierať hliník (viečka, plechovky od nápojov...) a raz za čas ho odniesť do zberného dvora alebo do malej nádoby na kovový odpad (sivej farby). 


Právne informácie, ktoré tu musia byť v tomto formulári. V koncentrovanej forme: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah odneste na zberný dvor. Po umytí odovzdajte na recykláciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy na pranie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: