VZORKA - Nanolab Parfém do prania Herbal 10 ml

Kód: P00924
Novinka
Neohodnotené
Značka: Nanolab
€2
Ihneď k odoslaniu (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Parfum na pranie FLORAL 10 ml | 2 dávky

Predstavte si, že ste na lúke plnej rôznych kvetov. Každá z nich má svoju jedinečnú vôňu, ale spolu tvoria niečo oveľa väčšie a krajšie. Presne to sa deje v parfume na pranie Floral. Jemná kvetinová vôňa je ako nádherný kvetinový koberec, ktorý sa pred vami rozprestiera a pozýva vás ponoriť sa do jeho krásy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parfum na pranie Herbal 10 ml | 2 dávky

Parfém na pranie Herbal je inšpirovaný prírodou a jej bohatstvom byliniek a kvetov. Jeho zloženie je starostlivo vybrané tak, aby navodzovalo pocit pohody a uvoľnenia, ktorý vás bude sprevádzať počas celého dňa. Ide o jedinečnú zmes esenciálnych olejov a prírodných výťažkov, ktoré vašu bielizeň nielen prevonia, ale dodajú jej prirodzenú jemnosť a hebkosť.

Pri používaní bylinného parfumu do bielizne sa budete cítiť, akoby ste si práve obliekli čerstvo usušenú bielizeň na slnku uprostred rozkvitnutej záhrady. Predstavte si, že si ráno oblečiete svoj obľúbený sveter a zacítite jemnú vôňu levandule a harmančeka, ktorá vás upokojí a pripraví na deň.

Inšpirujte sa príbehom jednej z našich spokojných zákazníčok, ktorá opisuje svoje skúsenosti s bylinným parfémom na pranie:

Parfum na pranie sa ľahko používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto zmäkčovadla a nechať ho pôsobiť. Nízke dávkovanie znamená, že jedno balenie stačí na veľké množstvo bielizne, takže je to ekonomická voľba pre vašu domácnosť.

Odporúčané dávkovanie: použite 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne v nádobe na zmäkčovač. Pre lepšiu predstavu, 5 ml je množstvo plného uzáveru.

Parfum na bielizeň možno použiť aj v sušičke - s ohromujúcim účinkom! Stačí ho naniesť na klbko vlny a vložiť ho do sušičky spolu s bielizňou. Počas sušenia sa potom parfum rovnomerne rozptýli po celej bielizni a vy tak získate dokonale prevoňaný šatník.

 

Objem: 10 ml
Umývanie: 2 dávky
Dostupné balenia: 10ml | 150 ml | 300 ml

 

Naše výrobky sú detailne premyslené. Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Nielen obsah, ale aj obal. Obaly musia byť ekologické, minimalistické a dobre recyklovateľné.


Fľaša je vyrobená z hliníka. Doma môžete zbierať hliník (viečka, plechovky od nápojov...) a raz za čas ho odniesť do zberného dvora alebo do malej nádoby na kovový odpad (sivej farby). 


Právne informácie, ktoré tu musia byť v tomto formulári. V koncentrovanej forme: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah odneste na zberný dvor. Po umytí odovzdajte na recykláciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy na pranie
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: