LAROME Paris - SEVEN - 34M - TESTER 8ml

Kód: 8F83
Neohodnotené
Značka: LAROME Paris
€2,37
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

LAROME Paris - SEVEN - 34M - TESTER 8ml

Vonná charakteristika parfumu – Loewe Seven

Moderná, bohatá a veľmi mužná - presne tak vonia Larome Paris Seven. Prečo názov sedem, naznačuje už samotný názov vône, nájdeme tu sedem výrazných ingrediencií. Je to predovšetkým orientálne kadidlo, koža, ružové korenie, santalové drevo, vetiver, benzoín/pryskyrica a skalná ruža.

Typ vône: koža

 

Detailné informácie

Podrobný popis

LAROME Paris - SEVEN - 34M - TESTER 8ml

Vonná charakteristika parfumu – Loewe Seven

 

Vôňa Larome Paris Seven je vytvorená pre všetkých skutočných mužov, ktorí majú radi silu, vôňu motora a kože. Radi zapôsobia na ženy svojím podmanivým a mužným dojmom a chcú byť jedným slovom nezabudnuteľní. Hneď v úvode vás vôňa zoznámi s arómou kadidla a korenistou vôňou ružového korenia. V srdci nájdete živočíšnu vôňu kože, ktorá je jednou z kľúčových zložiek, potom objavíte dymovo omamný vetiver a benzoín. Sandálové drevo a labdanum vnášajú do vône hrejivosť, duo, ktoré zanechá veľmi príjemný dojem na všetky ženy.

Zloženie:

Hlava: ružové korenie, kadidlo.

Srdce : vetiver, benzoín, koža

Základ : labdanum, austrálske santalové drevo

Typ vône: koža

 

 LAROME Paris

Je predná Španielska firma vyrábajúca parfumy a na trhu pôsobí už od roku 1991. Bezmála tridsaťročná tradície a skúsenosti zaradili túto spoločnosť medzi špičky vo svojom odbore. Stovky esenciu, prírodných olejov a exotických surovín te najvyššej kavality boli použité na výrobu kompletnú radu vôňu, ktoré vás prenesú do sveta zmyslových pôžitkov. Larou Paris môžete teraz vyskúšať aj u nás v Českej republike. Prinášame vám kolekciu luxusných, jemných vôňu, za ktoré nie je potrebné míňať horibilné sumy. Parfumy sú k dispozícii v 100ml, 50ml, 20ml a tiež 8ml balenie, ktoré sa hodia aj do tej najmenšej kabelky alebo splní aj povolené limity do lietadla.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: