LAROME Paris - AINHOA - 5F - TESTER 8ml

Kód: 8F61
Neohodnotené
Značka: LAROME Paris
€2,37
Ihneď k odoslaniu (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

LAROME Paris - AINHOA - 5F - TESTER 8ml

 

Táto vôňa sa najčastejšie zamieňa za Cacharel Noa, ide však o originálnu vôňu LAROME Paris AINHOA.

Nevinný květinovo-aldehydický parfém LAROME AINHOA je vôňou čistoty vody, jasných hviezd, mieru a pokoja. Je ako spirituálny sprievodca, ktorý nás vedie tou pravou cestou a pomáha nám robiť správne rozhodnutia vlastným srdcom.Ponořte se do sveta mydlových, čistých vôní a objavte parfém svetla, ktorý uchvátí vaše zmysly.

Typ vône: kvetinovo drevitá

Detailné informácie

Podrobný popis

LAROME Paris - AINHOA - 5F - TESTER 8ml

 

Nevinný květinovo-aldehydický parfém LAROME AINHOA je vôňou čistoty vody, jasných hviezd, mieru a pokoja. Je ako spirituálny sprievodca, ktorý nás vedie tou pravou cestou a pomáha nám robiť správne rozhodnutia vlastným srdcom.Ponořte se do sveta mydlových, čistých vôní a objavte parfém svetla, ktorý uchvátí vaše zmysly. Hneď na úvod vás uchvátia svieže zelené tóny, šťavnatá broskva a jemná frézia. V srdci vône sa rozvíja bohatá kytica kvetov, v ktorej dominuje majestátna ľalia, zmyselný ylang-ylang, romantická ruža, nežná konvalinka a opojný jazmín. V základe vône sa snúbi sladká vanilka, pikantný koriander, hrejivé santalové drevo a zmyselná káva, čím dodávajú parfému hĺbku a charakter.

  • Jemná a romantická vôňa
  • Vhodná pre ženy všetkých vekových kategórií
  • Ideálna na každodenné nosenie aj na výnimočné príležitosti

Hlava: Frézia

Srdce: Růže

Základ: Dřevo

 

LAROME Paris

Je predná Španielska firma vyrábajúca parfumy a na trhu pôsobí už od roku 1991. Bezmála tridsaťročná tradície a skúsenosti zaradili túto spoločnosť medzi špičky vo svojom odbore. Stovky esenciu, prírodných olejov a exotických surovín te najvyššej kavality boli použité na výrobu kompletnú radu vôňu, ktoré vás prenesú do sveta zmyslových pôžitkov. Larou Paris môžete teraz vyskúšať aj u nás v Českej republike. Prinášame vám kolekciu luxusných, jemných vôňu, za ktoré nie je potrebné míňať horibilné sumy. Parfumy sú k dispozícii v 100ml, 50ml, 20ml a tiež 8ml balenie, ktoré sa hodia aj do tej najmenšej kabelky alebo splní aj povolené limity do lietadla.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: