Nanolab Parfém do prania Red diamond 300 ml

Kód: P00852
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Nanolab
€18,19
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Parfém na pranie Red diamond 300 ml: tajomná a originálna vôňa

Táto vôňa je taká silná a príťažlivá, že sa jej nemôžete nabažiť. Táto magická, tajomná a originálna vôňa je to, čo parfém Red Diamond prináša na umývanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parfém na pranie Red diamond 300 ml: tajomná a originálna vôňa | 60 dávok

Táto vôňa je taká silná a príťažlivá, že sa jej nemôžete nabažiť. Táto magická, tajomná a originálna vôňa je to, čo parfém Red Diamond prináša na umývanie.

Parfém na bielizeň Red Diamond je ako tajomstvo ukryté hlboko v srdci lesa, ktoré čaká na objavenie. Jeho jedinečná vôňa je inšpirovaná prírodou a jej bohatstvom. Zložky ako santalové drevo, pačuli a jantár dodávajú vôni hĺbku a silu, zatiaľ čo jemné tóny jazmínu, ruže a ylang-ylang prinášajú ľahkosť a sviežosť. Všetko završuje trblietavý nádych bergamotu a mandarínky, ktoré vôni dodávajú iskru a energiu.

Parfém na pranie Red Diamond je nielen originálnym spôsobom, ako oživiť vašu bielizeň a dodať jej jedinečnú vôňu, ale aj symbolom sily, odvahy a tajomstva. Je to čarovný príbeh ukrytý vo fľaši, ktorý čaká na to, aby sa rozpustil vo vašej práčke a premenil vaše oblečenie na čarovný odev plný tajomstva a dobrodružstva.

Parfum na pranie sa ľahko používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto zmäkčovadla a nechať ho pôsobiť. Nízke dávkovanie znamená, že jedno balenie vystačí na veľké množstvo prania, takže je to ekonomická voľba pre vašu domácnosť.

Odporúčané dávkovanie: použite 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne v nádobe na zmäkčovač. Pre lepšiu predstavu, 5 ml zodpovedá množstvu plného uzáveru.

Objem: 300 ml
Pranie: 60 Dávok
Dostupné balenia: 10ml | 150 ml | 300 ml

 

Naše výrobky sú detailne premyslené. Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Nielen obsah, ale aj obal. Obaly musia byť ekologické, minimalistické a dobre recyklovateľné.


Fľaša je vyrobená z hliníka. Doma môžete zbierať hliník (viečka, plechovky od nápojov...) a raz za čas ho odniesť do zberného dvora alebo do malej nádoby na kovový odpad (sivej farby). 


Právne informácie, ktoré tu musia byť v tomto formulári. V koncentrovanej forme: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah odneste na zberný dvor. Po umytí odovzdajte na recykláciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy na pranie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: