Nanolab Parfém do prania Tropical 300 ml + vlnená guľa

Kód: P00907
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Nanolab
€20
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Parfém na pranie Tropical 300 ml: oživte svoj šatník + vlnená guľa

Predstavte si, že sa prebudíte v raji. Slnko presvitá cez palmové listy, ktoré sa jemne kolíšu vo vetre. Z diaľky počuť šumenie oceánu a cítiť vôňu exotického ovocia. Presne takýto pocit vám môže priniesť parfum Tropical.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parfém na pranie Tropical 150 ml: oživte svoj šatník | 60 dávok + vlnená guľa

Predstavte si, že sa prebudíte v raji. Slnko presvitá cez palmové listy, ktoré sa jemne kolíšu vo vetre. Z diaľky počuť šumenie oceánu a cítiť vôňu exotického ovocia. Presne takýto pocit vám môže priniesť parfum Tropical.

Parfém Tropical je inšpirovaný esenciami exotického ovocia, ktoré vytvárajú jedinečnú zmes vôní. Táto bohatá kombinácia obsahuje výrazné sladké ovocné tóny mangostanu, ananásu, marakuje, guavy a viac.... Tieto vône nielenže prinášajú spomienky na dovolenku v trópoch, ale zároveň dodávajú bielizni sviežosť a energiu.

Výrobok je tiež skvelým riešením pre tých, ktorí majú citlivú pokožku alebo alergie na chemické zložky bežných zmäkčovačov tkanín. Vďaka prírodným esenciám z tropického ovocia je tento výrobok šetrný k pokožke a účinne bojuje proti nežiaducemu zápachu.

Parfum na pranie sa ľahko používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto zmäkčovadla a nechať ho pôsobiť. Nízke dávkovanie znamená, že jedno balenie vystačí na veľké množstvo prania, takže je to ekonomická voľba pre vašu domácnosť.

Odporúčané dávkovanie: použite 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne v nádobe na zmäkčovač. Pre lepšiu predstavu, 5 ml zodpovedá množstvu plného uzáveru.

Parfum na bielizeň možno použiť aj v sušičke - s úžasným účinkom! Stačí ho naniesť na klbko vlny a vložiť ho do sušičky spolu s bielizňou. Počas procesu sušenia sa parfum rovnomerne rozptýli po celej bielizni a vy tak získate dokonale prevoňaný šatník.

Objem: 300 ml
Umývanie: 60 dávok
Dostupné balenia: 10 | 150 ml | 300 ml

 

Naše výrobky sú detailne premyslené. Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Nielen obsah, ale aj obal. Obaly musia byť ekologické, minimalistické a dobre recyklovateľné.


Fľaša je vyrobená z hliníka. Doma môžete zbierať hliník (viečka, plechovky od nápojov...) a raz za čas ho odniesť do zberného dvora alebo do malej nádoby na kovový odpad (sivej farby). 


Právne informácie, ktoré tu musia byť v tomto formulári. V koncentrovanej forme: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah odneste na zberný dvor. Po umytí odovzdajte na recykláciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy na pranie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: