LAROME Paris - EMOTION - 96F - TESTER 8ml

Kód: 8F64
Neohodnotené
Značka: LAROME Paris
€2,37
Ihneď k odoslaniu (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

LAROME Paris - EMOTION - 96F - TESTER 8ml

Táto vôňa sa síce najčastejšie zamieňa s Dolce & Gabbana - Devotion, ale v skutočnosti ide o originálnu vôňu od LAROME Paris - EMOTION.

LAROME EMOTION je sladká vanilková vôňa s kvetinovými akordmi, ktorá sa otvára tónmi kandovaných citrónov. Ich sladkokyslé aroma následne vystrieda svieža esencia pomarančového kvetu. V základe vône vás obklopí upokojujúca vanilka, v ktorej sa skrýva netušené zmyselné kúzlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

LAROME Paris - EMOTION - 96F - TESTER 8ml

 

LAROME Emotion – sladká vanilková vôňa s kvetinovými akordmi, ktorá sa otvára tónmi kandovaných citrónov.Ich sladkokyslé aroma následne vystrieda svieža esencia pomarančového kvetu. V základe vône vás obklopí upokojujúca vanilka, v ktorej sa skrýva netušené zmyselné kúzlo. To je LAROME Emotion.

Exkluzívny parfum pre ženy LAROME Emotion. Kompozícia sa otvára lahodnými tónmi kandovaného citróna, srdce patrí jemnej vôni pomarančových kvetov a v základe sa rozvíja lahodná, neodolateľne príťažlivá vanilka.Podniknite zmyslovú cestu po Taliansku, ochutnajte všetky jeho chute a potešte svoje zmysly delikátnou vôňou, ktorá oslavuje najušľachtilejšie hodnoty života - lásku, úprimnosť, vďačnosť a radosť z každého ďalšieho dňa.

Hlava: Citrusy

Srdce: Pomarančový kvet

Základ: Vanilka

Druh vône: Gurmánska

 

LAROME Paris

Je predná Španielska firma vyrábajúca parfumy a na trhu pôsobí už od roku 1991. Bezmála tridsaťročná tradície a skúsenosti zaradili túto spoločnosť medzi špičky vo svojom odbore. Stovky esenciu, prírodných olejov a exotických surovín te najvyššej kavality boli použité na výrobu kompletnú radu vôňu, ktoré vás prenesú do sveta zmyslových pôžitkov. Larou Paris môžete teraz vyskúšať aj u nás v Českej republike. Prinášame vám kolekciu luxusných, jemných vôňu, za ktoré nie je potrebné míňať horibilné sumy. Parfumy sú k dispozícii v 100ml, 50ml, 20ml a tiež 8ml balenie, ktoré sa hodia aj do tej najmenšej kabelky alebo splní aj povolené limity do lietadla.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: