LAROME Paris - Dulce - 74F - TESTER 8ml

Kód: 8F62
Neohodnotené
Značka: LAROME Paris
€2,37
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

LAROME Paris - Dulce - 74F - TESTER 8ml

 

Táto vôňa sa najčastejšie zamieňa za Dolce Gabbana - Dolce, ide však o originálnu vôňu LAROME Paris DULCE.

LAROME Paris Dulce je jemná ženská vôňa, ktorá vás zahalí do kvetinového závoja a pozve na snívanie. Pocítite sa ako na exotickej dovolenke, pretože jednou z hlavných zložiek je šťavnatá papája. Z kvetov sa tu vyníma narcis spolu s leknínom a to všetko uzatvára podmanivý kašmír v spojení s pačuli.

Typ vône: Kvetinová

Detailné informácie

Podrobný popis

LAROME Paris - Dulce - 74F - TESTER 8ml

  

LAROME Paris Dulce je sladká citrusová vôňa neroli s tónmi šťavnatej papáje, ktoré ucítíte hneď ako prvé. Na citrusový úvod nadväzuje jemná vôňa narcisov, leknínu a amarylky, ktorá rastie výhradne v oblasti južnej Afriky. Na hrejivej jemnej nôte kašmíru a pižma bude vôňa jemne doznievať.

Jedná sa o zvodnú a zmyselnú vôňu, ktorú si budete užívať všetkými zmyslami tela.

Typ vône: Kvetinová

Zloženie:

  • Hlava: neroli, kvet papáje
  • Srdce: leknín, amarylka, narcis
  • Základ: pižmo, kašmír

 

LAROME Paris

Je predná Španielska firma vyrábajúca parfumy a na trhu pôsobí už od roku 1991. Bezmála tridsaťročná tradície a skúsenosti zaradili túto spoločnosť medzi špičky vo svojom odbore. Stovky esenciu, prírodných olejov a exotických surovín te najvyššej kavality boli použité na výrobu kompletnú radu vôňu, ktoré vás prenesú do sveta zmyslových pôžitkov. Larou Paris môžete teraz vyskúšať aj u nás v Českej republike. Prinášame vám kolekciu luxusných, jemných vôňu, za ktoré nie je potrebné míňať horibilné sumy. Parfumy sú k dispozícii v 100ml, 50ml, 20ml a tiež 8ml balenie, ktoré sa hodia aj do tej najmenšej kabelky alebo splní aj povolené limity do lietadla.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: