LAROME Paris - DOLAR - 25M - TESTER 8ml

Kód: 8F87
Neohodnotené
Značka: LAROME Paris
€2,37
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

LAROME Paris - DOLAR - 25M - TESTER 8ml

Táto vôňa sa najčastejšie zamieňa za Paco Rabanne - 1 Million Ide však o originálnu vôňu LAROME Paris Dolar.

 

Luxusná, ohnivá a vášnivá vôňa - tajná zbraň pre mužov, ktorí chcú ísť all-in. Hlavnou doménou je pulzujúca koža, ktorej neodolá žiadna žena. Nájdete tu aj osviežujúcu mätu a šťavnatú mandarínku. Túžte po tejto zmyselnej vôni a nechajte sa zahaliť do všetkých iskrivých tónov, ktoré vám táto vôňa ponúka.

Druh vône: drevitá a korenená

Detailné informácie

Podrobný popis

LAROME Paris - DOLAR - 25M - TESTER 8ml

 

Larome Dolar je inšpirovaná legendárnou vôňou Paco Rabanne - One Million. Táto vôňa dodáva mužovi silu a sebavedomie, aby dosiahol všetko, po čom túži.

Larome Dolar preferujú charizmatickí a vášniví muži, ktorí sa neboja ísť za svojimi cieľmi. Je to podmanivá vôňa, ktorá im bude sprievodcom na ceste k úspechu. Vďaka svojim vlastnostiam si ju obľúbili aj muži, ktorí už dosiahli vrchol a chcú si užívať plody svojej práce. Táto vôňa patrí medzi absolútne bestsellery na celom svete. Táto vôňa sa vyznačuje sviežim a iskrivým úvodom z grapefruitu, mäty a krvavej mandarínky. V srdci vône sa ukrývajú zmyselné tóny kože, ostrých tónov, ruže a škorice. Základ vône dodáva vôni hĺbku a bohatosť vďaka ambre, drevu a pačuli.

Druh vône: drevitá a korenená

Zloženie: 

Hlava: grapefruit, mäta, krvavá mandarinka

Srdce: koža, ostré tóny, ruža, škorica

Základ: ambra, drevo, pačuli

LAROME Paris

Je predná Španielska firma vyrábajúca parfumy a na trhu pôsobí už od roku 1991. Bezmála tridsaťročná tradície a skúsenosti zaradili túto spoločnosť medzi špičky vo svojom odbore. Stovky esenciu, prírodných olejov a exotických surovín te najvyššej kavality boli použité na výrobu kompletnú radu vôňu, ktoré vás prenesú do sveta zmyslových pôžitkov. Larou Paris môžete teraz vyskúšať aj u nás v Českej republike. Prinášame vám kolekciu luxusných, jemných vôňu, za ktoré nie je potrebné míňať horibilné sumy. Parfumy sú k dispozícii v 100ml, 50ml, 20ml a tiež 8ml balenie, ktoré sa hodia aj do tej najmenšej kabelky alebo splní aj povolené limity do lietadla.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: