YODEYMA Iris EDP 15ml TESTER

Kód: 102189
4 hodnotenia
€4
Vypredané
Položka bola vypredaná…

YODEYMA Iris

Charakteristika parfumu - Thierry Mugler - Alien

očarí vás tromi vonnými zložkami, ktorých kombinácia dodáva vôni jedinečný nádych. Úvodným tónom YODEYMA Iris je naozaj výrazný jazmín, ktorý sa snúbi s hrejivým kašmírovým drevom. V základe vône sa ukrýva výnimočná vôňa ambry, vďaka ktorej nezostanete bez povšimnutia.

Druh vône: drevitá, orientálna vhodná pre výnimočné okamihy

15ml Testery YODEYMA Paris nemajú viečko a krabičku

Detailné informácie

Podrobný popis

YODEYMA Iris Charakteristika parfumu - Thierry Mugler - Alien

Táto magická orientálna vôňa stojí na troch základných zložkách jazmín, kašmírové drevo a magická ambra, tieto tri magické inštancie parfumu YODEYMA Iris vám otvoria magickú bránu orientu, vďaka týmto trom výrazným tónom zvládnete všetky špeciálne príležitosti, pre ktorých je YODEYMA Iris tou najlepšou voľbou. Kombinácia dodáva vôni jedinečný nádych. Úvodným tónom YODEYMA Iris je naozaj výrazný jazmín, ktorý sa snúbi s hrejivým kašmírovým drevom. V základe vône sa ukrýva výnimočná vôňa ambry, vďaka ktorej nezostanete bez povšimnutia. YODEYMA Iris má vonnú charakteristiku parfumu Thierry Mugler - Alien, táto vôňa je na trhu od roku 2005, táto vôňa vznikla trinásť rokov po nevídanom úspechu vône Thierry Mugler Angel (YODEYMA Escitia)

 

Iris je sladko korenistá a drevitá vôňa, zahaľujúce majiteľky do magického oparu.
Druh vône: drevitá a orientálna

 

zloženie:

Hlava: Jazmín sambac

Srdce: Kašmírové drevo

Základ: biela ambra (Biely jantár)

100ml, 50ml a 15ml YODEYMA Iris

 

15ml Testery YODEYMA Paris nemajú viečko a krabičku


O značke YODEYMA Paris

YODEYMA Paris je európskou jednotkou vo výrobe parfumov s vonnou charakteristikou známych značiek. Parfumy YODEYMA sa vyznačujú najvyššou kvalitou na trhu. Tohto úspechu docielili vďaka viac ako 20 ročné skúsenosti s výrobou parfumov a tiež výhradným využívaním tých najkvalitnejších francúzskych parfumových olejov. Parfumy YODEYMA sa vyrába vo flakónoch o obsahu 100ml, 50ml a 15ml, tieto flakóny sa vyznačujú čistým a ľúbivým dizajnom, ktorý vytvoril jeden z najprestížnejších návrhárov francúzskych parfumérií Federico Restrepo. Všetky vône YODEYMA prešli tými najnáročnejšími testami kvality, vďaka ktorým môžete pocítiť krásnu a dlho trvajúce vôňu parfumu YODEYMA Paris na vlastnej koži.

Dodatočné parametre

Kategória: YODEYMA Testery
Vonná charakteristika: Thierry Mugler
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: